Voin Bilişim ve Sportif Ticaret A.Ş.’ye hoş geldiniz. Elektronik ve ev eşyası ile ilgili her şey için bir numaralı kaynağınız olmak arzusundayız. Kendimizi size üç özelliğe odaklanarak en iyi elektronik ürünleri sunmaya adadık, yani: güvenilirlik, müşteri hizmetleri ve benzersizlik.

[2018] ‘de benim tarafımdan (Hakan Bolat) kurulan Voin Bilişim ve Sportif Ticaret A.Ş. başlangıcından itibaren çok yol kat etti. İse ilk başladığımda, elektronik pazarına olan tutkum beni harekete geçirdi, pazar için yoğun araştırmalar yaptım ve bu bana piyasaya giriş için ivme kazandırdı. Hızla büyüyen bir çevrimiçi mağazaya sahip oldum ve sıkı çalışma, ilham ve destekle bu gün piyasada aranır bir marka haline geldik. Artık Türkiye’nin her yerindeki müşterilere hizmet veriyoruz ve elektronik sektörünün adil ticaret kanadının bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.

Ürünlerimizi size sunmaktan zevk aldığımız kadar sizin de beğeneceğinizi umuyoruz. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İçtenlikle,

Hakan Bolat
Kurucu

e-Mağaza

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?