Değerlerimiz

İnsanları gerçek ve kalitelim elektronik ürünlerle irtibatını sağlayarak daha gelişmiş topluluklara ilham vermek.
Piyasada mevcut olan En iyi ürünü bulup, müşterilerimizi gereksiz harcamalardan uzak tutarak, gunümüzde yaşadığımız mali krize çözüm üretmek ve çözüme yonelik uygulamalarla işimizi sağlam yapmak.
Yurtiçi ve yurt dışı piyasalardaki hararetli ürün bulma ve ucuza temin etme çabamız ile halkın ne hakkında araştırma yapmalarına yardımcı olarak onların bilinçli Alışveriş yapmalarını sağlamak.
Elektronik dünyasında vakit geçirmeyi sevenler için geliştirilmiş yeni ürünleri bularak onların zevklerine hizmet eden ürünler bularak müşterilerin beğenisine sunmak.
Müşteriler bizim can damarımızdır. Mutlu müşteriler olmazsa durumumuzun hiç iyi olmayacağının farkındayız. Yani sadece bir kesime değil toplu olarak müşteri perspektifini göz önünde bulundurmak bizim önceliğimizdir.

Misyon

Müşterilerimize tüketici elektroniği ve ev aletleri alanlarında yüksek kalitede ürünleri bütçelerine uygun olarak sunmak. Müşterilerimizin elektronik alanında yeni gelişen teknolojilere uygun ve güvenli şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

Vizyon

Voin Bilişim ve Sportif Ticaret A.Ş. tüm Dünya’da gelişen teknolojiyi, Ev Elektroniği, Tüketici Elektroniği ve Yeni Trendler alanlarını daima güncel olarak takip eder. Bu durum Voin Bilişim ve Sportif Ticaret A.Ş. ailesine daima en yeni, en gelişmiş ve en ileri teknolojileri müşterilerine sunmasını saglar. Bu durumdan hareketle ev ve tüketici elektroniği en iyiyi, en gelişmişe ve en yeniyi müşterilerimize sunmak vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

e-Mağaza

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?